KONKURS

Randka z historią Stwórz wizytówkę na portal randkowy dla wybranej postaci z historii Polski.  Do wygrania m.in. koszulki historyczne, przypinki, naszywki, książka, a nawet… skarpety! Więc – tylko poważne propozycje ;)

Polub nasz fanpage:
facebook.com/historiaposzukaj


Więcej informacji o konkursie:

Znasz je z historii, znasz je z podcastów (jeżeli nie, to odwiedź naszą stronę: podcasty historyczne). Niebezpieczne związki. Aranżowane związki. Międzynarodowe związki, wybuchowe związki i związki zupełnie obojętne. Elżbieta Rakuszanka i Kazimierz Jagiellończyk, Barbara Radziwiłłówna i Zygmunt II August. Aleksandra Szczerbińska i Józef Piłsudski. Maria Skłodowska i Piotr Curie. Henryk I Brodaty i Jadwiga z Andechs.

Czy umówiliby się chociaż raz, gdyby w ich czasach istniały... portale randkowe? Jak mogłaby wyglądać randkowa wizytówka Skłodowskiej? Albo Józefa Piłsudskiego? Zygmunta II Augusta? A może przyszedł Ci do głowy jeszcze ktoś inny? Weź udział w naszym konkursie! Wybieramy postaci z historii Polski.Tylko pamiętaj, aby zmieścić się w 900 znakach.To niewiele więcej niż długość tekstu, który właśnie czytasz. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Posłuchaj podcastów, może te historie Cię zainspirują:


Zobacz jakie nagrody przygotowaliśmy:

3 x NAGRODA GŁÓWNA: 
Nagramy Twój podcast, dostaniesz także gadżety z limitowanej kolekcji historycznej: koszulki, skarpety, piny, naszywki, zimowy szalik oraz książka Podjąć wyzwanie! Druga Rzeczpospolita na drodze do nowoczesności.

 

5 X DRUGA NAGRODA:
Gadżety z limitowanej kolekcji historycznej: koszulki, skarpety, piny, naszywki oraz książka Podjąć wyzwanie! Druga Rzeczpospolita na drodze do nowoczesności.


12 X TRZECIA NAGRODA:
Gadżety z limitowanej kolekcji historycznej: koszulki, skarpety, piny, oraz książka Podjąć wyzwanie! Druga Rzeczpospolita na drodze do nowoczesności.

Zobacz Regulamin konkursu.