KONKURS

Dziękujemy Wam za udział w konkursie! 21 października ogłosimy wyniki na naszym Facebooku.

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi historiami!

Jak wiemy z historii, wszystko dobre, co się dobrze kończy. Uczucia rozpalone, nagrody rozdane, a to, czego dowiedzieliście się w trakcie Waszych randek z historią, zostanie z Wami na długo. Dostaliśmy 250 zgłoszeń! Wybór nie był łatwy, dlatego zdecydowaliśmy się przyznać więcej nagród i dodatkowe wyróżnienia!  Dziękujemy Wam za wzięcie udziału w konkursie, gratulujemy laureatom i laureatkom! 
Wyniki tutaj: historiaposzukaj.pl/wyniki

Zapraszamy na historiaposzukaj.pl/podcasty po więcej romantycznych historii!

Ps. Zwycięzcy, Zwyciężczynie, w najbliższych dniach będziemy do Was wysyłać maile ze szczegółami dotyczącymi wysyłki nagród. Jeśli nie dostaniecie wiadomości - zajrzyjcie do spamu!


Posłuchaj podcastów:


Zobacz jakie nagrody przygotowaliśmy:

3 x NAGRODA GŁÓWNA: 
Gadżety z limitowanej kolekcji historycznej: koszulki, skarpety, piny, naszywki, zimowy szalik oraz książka Podjąć wyzwanie! Druga Rzeczpospolita na drodze do nowoczesności.

 

5 X DRUGA NAGRODA:
Gadżety z limitowanej kolekcji historycznej: koszulki, skarpety, piny, naszywki oraz książka Podjąć wyzwanie! Druga Rzeczpospolita na drodze do nowoczesności.


12 X TRZECIA NAGRODA:
Gadżety z limitowanej kolekcji historycznej: koszulki, skarpety, piny, oraz książka Podjąć wyzwanie! Druga Rzeczpospolita na drodze do nowoczesności.

Zobacz Regulamin konkursu.