Portal Historia:poszukaj finalistą konkursu Dobry wzór 2016


Portal edukacyjny HISTORIA:POSZUKAJ znalazł się w finale konkursu Dobry Wzór 2016 w kategorii: Grafika użytkowa i opakowania. Twórcą Grafiki jest agencja Cyber Kids on Real.

Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za design, przyznawana od 1993 roku. Konkurs ma ugruntowaną, niezależną i wiarygodną pozycję na rynku. Patronat Honorowy i nagrodę specjalną Wzór Roku przyznaje co roku Minister Rozwoju. Konsumentom wskazuje, które produkty są dobrze zaprojektowane, innowacyjne, ergonomiczne i odpowiadają na ich potrzeby. Produkty i usługi biorące udział w konkursie prezentowane są na pokonkursowej wystawie oraz w publikacjach w Internecie i w mediach patronackich.

Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór zgłoszono aż 222 produkty i usługi w 9 kategoriach.  Do finału zakwalifikowało się 136 produktów i usług.

„To najwięcej zgłoszeń w historii konkursu, ta edycja to nasz sukces: zgłosiło się wielokrotnie więcej firm niż w latach ubiegłych, to dowód na to, że marka Dobrego Wzoru się umacnia i coraz więcej firm docenia nasze oceny i wskazania. Poza tym firmy widzą zysk promocyjny jakim jest udział w naszej profesjonalnie przygotowanej wystawie i obecność
w katalogu”
– mówi Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna IWP i przewodnicząca jury konkursu.


Laureatów konkursu poznamy 20 października 2016 roku.

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w okresie 21 października do 1 grudnia.
w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.
Wystawa czynna będzie od wtorku do niedzieli. Wstęp wolny

Więcej informacji:

http://www.iwp.com.pl/projekty_dobry_wzor2016

Powrót
drukuj wyślij facebook